CrystalWorld3
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λιθος ημι / Πετς / dmg poison

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Λιθος ημι / Πετς / dmg poison  Empty Λιθος ημι / Πετς / dmg poison

Δημοσίευση από HyuNeji Σαβ Αυγ 29, 2015 2:15 am

Λοιπον με βαση το strawpoll που εγινε για τον λιθο τον ημιανρθωπων εχω καποιες ιδεες ! Πρωτον ο λιθος δεν χρειαζετε να προστεθει κατα την γνωμη μου...τα dmg ειναι αρκετα για 200κ hp το μονο προβλημα ειναι οτι το Poison συνηθως σκαει 10-12κ και ειναι καπως σπαστικο γιατι αν ο αντιπαλος πιασει poison πρωτος πιθανων και θα κερδισει στο pvp...θα πρωτιμουσα μια μοιωση στο dmg του Poison ετσι ωστε να μην κρινεται το pvp απο εκει!!Δευτερον αντι για τον λιθο τον ημιανθρωπων ο οποιος θα μεγαλωνει τα Dmg κατα πολυ θα πρεπει να αυξησετε και το max Hp ετσι ωστε να ισοροπουντε τα dmg ...Εχω μια καλυτερη ιδεα σε αυτο το θεμα με τα μικρα dmg θα ηθελα να δω πολυ στον σερβερ Πετς τα οποια θα ανεβενουν επιπεδο καθε φορα που σκωτωνουμε τερατα και θα δινουν το καθε ενα απο κατι διαφορετικο....καθε φορα που θα ανεβενουν λβλ θα αναβαθμιζονται ..ετσι ωστε να υπαρχουν και αμυντικα πετ και επιθετικα ωστε καθε παιχτης να μπορει να επιλεξει αν θελει να σκαει η αν θελει να αντεχει ! π.χ στα war ενας τοξοτης θα ηθελε ενα επιθετικο πετ για να παλουκωνει απο μακρια ....Τριτον αντι να κανετε ολα αυτα αυτα με τους λιθους και τα πετ τα οποια ανεβενουν λβλ ! θα μπορουσατε να προσθεσετε πετ με ημιανθρωπους 25-50% δεν ξερω ποσο εσεις ξερετε καλυτερα και να εχει ενα επιπροσθετο μπονους π.χ ενα πετ να δινει 50ημι και 20 κριτ το αλλο να δινει 50ημι και 15κ hp ενα αλλο να δινει 50ημι και 20 διατριση κλπ...Εμενα προσωπικα θα μου αρεζε να δω πετς με την ικανοτητα να τα ανεβαζεις επιπεδο και να περνεις καινουργια μπονους αλλα επιθετικα αλλα αμυντικα ετσι ωστε να μπορεις να στησεις τον παιχτης σου διαφορετικα πιστευω γινεται ποιο ενδιαφερον το ολο θεμα οταν μπορεις να εχεις εναν επιθετικο νιντζα τοξου ο οποιος θα παλουκωνει κοσμο στα war επειδη εχει παλεψει το παιδι να ανεβασει λβλ το πετ του και εχει παρει π.χ 25% εναντια σε ολους τους χαρακτηρες κλπ ! Ευχαριστω πολυ ! bounce bounce bounce Razz
HyuNeji
HyuNeji

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λιθος ημι / Πετς / dmg poison  Empty Απ: Λιθος ημι / Πετς / dmg poison

Δημοσίευση από HyuNeji Σαβ Αυγ 29, 2015 2:23 am

Α και ξεχασα...Θα ηθελα να δω και παραπανω αποστολες στον σερβερ ετσι ωστε να γινεται ποιο ενδιαφερον το gameplay !
HyuNeji
HyuNeji

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λιθος ημι / Πετς / dmg poison  Empty Απ: Λιθος ημι / Πετς / dmg poison

Δημοσίευση από Pain Σαβ Αυγ 29, 2015 2:24 am

Οντως! Συμφωνω και εγω με ολα αυτα που εγραψε ο φιλος Neji! Θα ηταν μια πολυ καλη κινηση να βαλετε στον σερβερ πετς..βεβαια θα πειτε οτι ειναι αντιγραφη του Reventon αλλα καμια σχεση. Αυτο με το πετ του ημιανθρωπου ειναι κατι προτοτυπο και ωραιο. Οποτε +1 απο εμενα.
Pain
Pain

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λιθος ημι / Πετς / dmg poison  Empty Απ: Λιθος ημι / Πετς / dmg poison

Δημοσίευση από UchihaItachi Σαβ Αυγ 29, 2015 2:35 am

Θα συμφωνήσω με τους από πάνω.Θα ήταν πιο ενδιαφέρων άμα είχε κατοικίδια που ανεβαίνουν και επίπεδο.Βέβαια θα έχει ένα επίπεδο δυσκολίας φαντάζομαι αλλά μην το κάνετε και τόσο δύσκολο.Μην μας βγει και ο κώλος.Τέλος πάντων και κυνηγετικά quest από τι είδα θα έχετε καλό αυτό.


Signature
------------------
Λιθος ημι / Πετς / dmg poison  Tumblr_mbetetSgM81qevgk8o1_500

UchihaItachi
UchihaItachi

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης